• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Neden Randevu

*Randevu almak, sizlerin ve değerli küçük dostlarınızın bekleme süresini kısaltmakta ve maruz kalacakları stresi azaltılmaktadır.

*Çetiner Veteriner Kliniğinde yapılan periyodik aşı ve parazit uygulamaları sırasında amacımız sadece tabletleri ağızdan yutturmak veya aşıyı şişeden alıp uygulamak değildir. Bundaki amacımız, sizlere aktarmamız gereken tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde vermek ve değerli dostunuzu rahat muayene edebilme fırsatı yakalamaktır.

*Bize sağlık sorunlarını anlatamayan küçük dostlarımızın sorunlarının tespit edebilmemiz için onları eksiksiz muayeneden geçirmemiz gerekmektedir.

*Aynı hastayı aynı hekimin kontrolunde tutabilmek için randevu alarak ziyaretinizi gerçekleştirmeniz bizim kaliteli bir hizmet sunmamız için önemlidir.

*Bizler, sizlere ve değerli dostlarınıza zaman ayırmak ve bu zamanı en verimli şekilde kullanmak istiyoruz.

*Hekimlerimiz kliniğimizde yatar hastalarımızın bakımından, operasyon uygulamalarından, laboratuvar çalışmalarından yoğun bakım hastalarının bakımından ve dış hastalarımızın kontrolunden sorumludurlar. Bu durum hekimlerimizin rutin klinik muayenelere ayırabileceği zamanı daha da değerli hale getirmektedir.


 
           Çalışma saatleri

          - Hafta içi    : 9.00 - 19.00

          - Cumartesi : 9.00 - 19.00
            
             Lütfen randevu almayı unutmayınız!

.

.

.

.

.

.

.

.

Yorumlar