• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ekibimiz

Veteriner Hekimi Tanher İbram

 1971 yılında Bükreş Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezundur. Yüksek dereceyle bitirip aynı zamanda en yüksek bursu alan başarılı bir öğrenci olmuştur. Veteriner hekim olarak Romanya da 18 yıl süreyle 1.500 büyük baş ile 25.000 koyun kapasiteli 2 çiflikte çalışmıştır. 5 yıl süreyle Köstence Veteriner araştırma Enstitüsünde (İ.C.P.C.OC Constanta )Koyunlarda EMBRİYO TRANSFER uzerinde büyük başarılar elde etmiştir. Bilimsel çalışmalarında, Embriyo transferde % 75 nidasyon sağlamıştır.1989-1993 yılları arasında Urantar Çifliğinde görev yapmıştır. 1994 yılında Çetiner Veteriner Kliniğini kurmuştur.

.

.

.

Veteriner Hekimi Şeyla İbram Yavuz

 Şeyla İbram Yavuz, 1978 Romanya dogumludur. İstanbul üniversitesi veterinerlik fakultesinden 2003 yılında mezun olmuştur.

Mezuniyetten sonra 1yıl süreyle kaldığı Kanada da hayvan hastanelerinde veteriner hekim olarak mesleki bilgi, görgü ve becerilerini geliştirmiştir. Toronto da 8 ay boyunca Laird-Eglinton Pet Hospital da Dr.Larry Tung ile çalışmıştır ve Willowdale Animal Hospital da Dr.Doris Neculoiu ile çalışma şansını yakalamıştır. Aynı zamanda Vancouver şehirlerinde 4 ay boyunca SPCA de gönüllü olarak çalışmıştır. Yurt içinde düzenlenen eğitim seminerleri ve kongrelerine iştirak ederek mesleki gelişimini sürdürmektedir. Aynı meslekte olan Ahmet Yavuz ile evlidir. Şöbiyet isminde muhabbet  papaganı ile Apaçi isminde sultan papaganı beslemektedir.

Üyelikleri:
İVHO:(İstanbul veteriner hekimler odası)
KVHD:(Küçük hayvan veteriner hekimler derne ği)
AVMA :american veterinary medicine assos

Yorumlar